Seguici su

Facebook
|

IV Liga Warmińsko Mazurska 2012/2013

IV Liga Warmińsko Mazurska Totale In Casa Fuori Casa
Pos Squadra P.ti G V N P F S Diff M.I. G V N P F S G V N P F S
1 Barkas Tolkmicko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zatoka Braniewo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vęgoria Węgorzewo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Stomil II Olsztyn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Start Nidzica 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Rominta Gołdap 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Polonia Iłowo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pisa Barczewo 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Orzeł Janowiec Kościelny 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Omulew Wielbark 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Mamry Giżycko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 GKS Wikielec 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Drwęca Nowe Miasto Lub. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 DKS Dobre Miasto 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Błękitni Pasym 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Znicz Biała Piska 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Giornata 30
Znicz Biała Piska Orzeł Janowiec Kościelny
Omulew Wielbark Pisa Barczewo
Mamry Giżycko Polonia Iłowo
GKS Wikielec Rominta Gołdap
Drwęca Nowe Miasto Lub. Start Nidzica
DKS Dobre Miasto Stomil II Olsztyn
Błękitni Pasym Vęgoria Węgorzewo
Barkas Tolkmicko Zatoka Braniewo
Giornata 29
Zatoka Braniewo Znicz Biała Piska
Vęgoria Węgorzewo Barkas Tolkmicko
Stomil II Olsztyn Błękitni Pasym
Start Nidzica DKS Dobre Miasto
Rominta Gołdap Drwęca Nowe Miasto Lub.
Polonia Iłowo GKS Wikielec
Pisa Barczewo Mamry Giżycko
Orzeł Janowiec Kościelny Omulew Wielbark
Giornata 28
Znicz Biała Piska Omulew Wielbark
Mamry Giżycko Orzeł Janowiec Kościelny
GKS Wikielec Pisa Barczewo
Drwęca Nowe Miasto Lub. Polonia Iłowo
DKS Dobre Miasto Rominta Gołdap
Błękitni Pasym Start Nidzica
Barkas Tolkmicko Stomil II Olsztyn
Zatoka Braniewo Vęgoria Węgorzewo
Giornata 27
Vęgoria Węgorzewo Znicz Biała Piska
Stomil II Olsztyn Zatoka Braniewo
Start Nidzica Barkas Tolkmicko
Rominta Gołdap Błękitni Pasym
Polonia Iłowo DKS Dobre Miasto
Pisa Barczewo Drwęca Nowe Miasto Lub.
Orzeł Janowiec Kościelny GKS Wikielec
Omulew Wielbark Mamry Giżycko
Giornata 26
Znicz Biała Piska Mamry Giżycko
GKS Wikielec Omulew Wielbark
Drwęca Nowe Miasto Lub. Orzeł Janowiec Kościelny
DKS Dobre Miasto Pisa Barczewo
Błękitni Pasym Polonia Iłowo
Barkas Tolkmicko Rominta Gołdap
Zatoka Braniewo Start Nidzica
Vęgoria Węgorzewo Stomil II Olsztyn
Giornata 25
Stomil II Olsztyn Znicz Biała Piska
Start Nidzica Vęgoria Węgorzewo
Rominta Gołdap Zatoka Braniewo
Polonia Iłowo Barkas Tolkmicko
Pisa Barczewo Błękitni Pasym
Orzeł Janowiec Kościelny DKS Dobre Miasto
Omulew Wielbark Drwęca Nowe Miasto Lub.
Mamry Giżycko GKS Wikielec
Giornata 24
Znicz Biała Piska GKS Wikielec
Drwęca Nowe Miasto Lub. Mamry Giżycko
DKS Dobre Miasto Omulew Wielbark
Błękitni Pasym Orzeł Janowiec Kościelny
Barkas Tolkmicko Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo Polonia Iłowo
Vęgoria Węgorzewo Rominta Gołdap
Stomil II Olsztyn Start Nidzica
Giornata 23
Start Nidzica Znicz Biała Piska
Rominta Gołdap Stomil II Olsztyn
Polonia Iłowo Vęgoria Węgorzewo
Pisa Barczewo Zatoka Braniewo
Orzeł Janowiec Kościelny Barkas Tolkmicko
Omulew Wielbark Błękitni Pasym
Mamry Giżycko DKS Dobre Miasto
GKS Wikielec Drwęca Nowe Miasto Lub.
Giornata 22
Znicz Biała Piska Drwęca Nowe Miasto Lub.
DKS Dobre Miasto GKS Wikielec
Błękitni Pasym Mamry Giżycko
Barkas Tolkmicko Omulew Wielbark
Zatoka Braniewo Orzeł Janowiec Kościelny
Vęgoria Węgorzewo Pisa Barczewo
Stomil II Olsztyn Polonia Iłowo
Start Nidzica Rominta Gołdap
Giornata 21
Rominta Gołdap Znicz Biała Piska
Polonia Iłowo Start Nidzica
Pisa Barczewo Stomil II Olsztyn
Orzeł Janowiec Kościelny Vęgoria Węgorzewo
Omulew Wielbark Zatoka Braniewo
Mamry Giżycko Barkas Tolkmicko
GKS Wikielec Błękitni Pasym
Drwęca Nowe Miasto Lub. DKS Dobre Miasto
Giornata 20
Znicz Biała Piska DKS Dobre Miasto
Błękitni Pasym Drwęca Nowe Miasto Lub.
Barkas Tolkmicko GKS Wikielec
Zatoka Braniewo Mamry Giżycko
Vęgoria Węgorzewo Omulew Wielbark
Stomil II Olsztyn Orzeł Janowiec Kościelny
Start Nidzica Pisa Barczewo
Rominta Gołdap Polonia Iłowo
Giornata 19
Polonia Iłowo Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo Rominta Gołdap
Orzeł Janowiec Kościelny Start Nidzica
Omulew Wielbark Stomil II Olsztyn
Mamry Giżycko Vęgoria Węgorzewo
GKS Wikielec Zatoka Braniewo
Drwęca Nowe Miasto Lub. Barkas Tolkmicko
DKS Dobre Miasto Błękitni Pasym
Giornata 18
Znicz Biała Piska Błękitni Pasym
Barkas Tolkmicko DKS Dobre Miasto
Zatoka Braniewo Drwęca Nowe Miasto Lub.
Vęgoria Węgorzewo GKS Wikielec
Stomil II Olsztyn Mamry Giżycko
Start Nidzica Omulew Wielbark
Rominta Gołdap Orzeł Janowiec Kościelny
Polonia Iłowo Pisa Barczewo
Giornata 17
Pisa Barczewo Znicz Biała Piska
Orzeł Janowiec Kościelny Polonia Iłowo
Omulew Wielbark Rominta Gołdap
Mamry Giżycko Start Nidzica
GKS Wikielec Stomil II Olsztyn
Drwęca Nowe Miasto Lub. Vęgoria Węgorzewo
DKS Dobre Miasto Zatoka Braniewo
Błękitni Pasym Barkas Tolkmicko
Giornata 16
Znicz Biała Piska Barkas Tolkmicko
Zatoka Braniewo Błękitni Pasym
Vęgoria Węgorzewo DKS Dobre Miasto
Stomil II Olsztyn Drwęca Nowe Miasto Lub.
Start Nidzica GKS Wikielec
Rominta Gołdap Mamry Giżycko
Polonia Iłowo Omulew Wielbark
Pisa Barczewo Orzeł Janowiec Kościelny
Giornata 15
Orzeł Janowiec Kościelny Znicz Biała Piska
Pisa Barczewo Omulew Wielbark
Polonia Iłowo Mamry Giżycko
Rominta Gołdap GKS Wikielec
Start Nidzica Drwęca Nowe Miasto Lub.
Stomil II Olsztyn DKS Dobre Miasto
Vęgoria Węgorzewo Błękitni Pasym
Zatoka Braniewo Barkas Tolkmicko
Giornata 14
Znicz Biała Piska Zatoka Braniewo
Barkas Tolkmicko Vęgoria Węgorzewo
Błękitni Pasym Stomil II Olsztyn
DKS Dobre Miasto Start Nidzica
Drwęca Nowe Miasto Lub. Rominta Gołdap
GKS Wikielec Polonia Iłowo
Mamry Giżycko Pisa Barczewo
Omulew Wielbark Orzeł Janowiec Kościelny
Giornata 13
Omulew Wielbark Znicz Biała Piska
Orzeł Janowiec Kościelny Mamry Giżycko
Pisa Barczewo GKS Wikielec
Polonia Iłowo Drwęca Nowe Miasto Lub.
Rominta Gołdap DKS Dobre Miasto
Start Nidzica Błękitni Pasym
Stomil II Olsztyn Barkas Tolkmicko
Vęgoria Węgorzewo Zatoka Braniewo
Giornata 12
Znicz Biała Piska Vęgoria Węgorzewo
Zatoka Braniewo Stomil II Olsztyn
Barkas Tolkmicko Start Nidzica
Błękitni Pasym Rominta Gołdap
DKS Dobre Miasto Polonia Iłowo
Drwęca Nowe Miasto Lub. Pisa Barczewo
GKS Wikielec Orzeł Janowiec Kościelny
Mamry Giżycko Omulew Wielbark
Giornata 11
Mamry Giżycko Znicz Biała Piska
Omulew Wielbark GKS Wikielec
Orzeł Janowiec Kościelny Drwęca Nowe Miasto Lub.
Pisa Barczewo DKS Dobre Miasto
Polonia Iłowo Błękitni Pasym
Rominta Gołdap Barkas Tolkmicko
Start Nidzica Zatoka Braniewo
Stomil II Olsztyn Vęgoria Węgorzewo
Giornata 10
Znicz Biała Piska Stomil II Olsztyn
Vęgoria Węgorzewo Start Nidzica
Zatoka Braniewo Rominta Gołdap
Barkas Tolkmicko Polonia Iłowo
Błękitni Pasym Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto Orzeł Janowiec Kościelny
Drwęca Nowe Miasto Lub. Omulew Wielbark
GKS Wikielec Mamry Giżycko
Giornata 9
GKS Wikielec Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko Drwęca Nowe Miasto Lub.
Omulew Wielbark DKS Dobre Miasto
Orzeł Janowiec Kościelny Błękitni Pasym
Pisa Barczewo Barkas Tolkmicko
Polonia Iłowo Zatoka Braniewo
Rominta Gołdap Vęgoria Węgorzewo
Start Nidzica Stomil II Olsztyn
Giornata 8
Znicz Biała Piska Start Nidzica
Stomil II Olsztyn Rominta Gołdap
Vęgoria Węgorzewo Polonia Iłowo
Zatoka Braniewo Pisa Barczewo
Barkas Tolkmicko Orzeł Janowiec Kościelny
Błękitni Pasym Omulew Wielbark
DKS Dobre Miasto Mamry Giżycko
Drwęca Nowe Miasto Lub. GKS Wikielec
Giornata 7
Drwęca Nowe Miasto Lub. Znicz Biała Piska
GKS Wikielec DKS Dobre Miasto
Mamry Giżycko Błękitni Pasym
Omulew Wielbark Barkas Tolkmicko
Orzeł Janowiec Kościelny Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo Vęgoria Węgorzewo
Polonia Iłowo Stomil II Olsztyn
Rominta Gołdap Start Nidzica
Giornata 6
Znicz Biała Piska Rominta Gołdap
Start Nidzica Polonia Iłowo
Stomil II Olsztyn Pisa Barczewo
Vęgoria Węgorzewo Orzeł Janowiec Kościelny
Zatoka Braniewo Omulew Wielbark
Barkas Tolkmicko Mamry Giżycko
Błękitni Pasym GKS Wikielec
DKS Dobre Miasto Drwęca Nowe Miasto Lub.
Giornata 5 01/09/12
DKS Dobre Miasto Vęgoria Węgorzewo 1 5
Polonia Iłowo Omulew Wielbark 2 0
Orzeł Janowiec Kościelny Zatoka Braniewo 0 4
Znicz Biała Piska Mamry Giżycko 7 0
Drwęca Nowe Miasto Lub. Stomil II Olsztyn 1 3
Rominta Gołdap Pisa Barczewo 1 0
Barkas Tolkmicko Start Nidzica 7 0
Błękitni Pasym GKS Wikielec 1 4
Giornata 5
DKS Dobre Miasto Znicz Biała Piska
Drwęca Nowe Miasto Lub. Błękitni Pasym
GKS Wikielec Barkas Tolkmicko
Mamry Giżycko Zatoka Braniewo
Omulew Wielbark Vęgoria Węgorzewo
Orzeł Janowiec Kościelny Stomil II Olsztyn
Pisa Barczewo Start Nidzica
Polonia Iłowo Rominta Gołdap
Giornata 4
Znicz Biała Piska Polonia Iłowo
Rominta Gołdap Pisa Barczewo
Start Nidzica Orzeł Janowiec Kościelny
Stomil II Olsztyn Omulew Wielbark
Vęgoria Węgorzewo Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo GKS Wikielec
Barkas Tolkmicko Drwęca Nowe Miasto Lub.
Błękitni Pasym DKS Dobre Miasto
Giornata 4 25/08/12
Vęgoria Węgorzewo Błękitni Pasym 3 3
GKS Wikielec Barkas Tolkmicko 1 2
Start Nidzica Rominta Gołdap 0 1
Pisa Barczewo Drwęca Nowe Miasto Lub. 2 1
Stomil II Olsztyn Znicz Biała Piska 3 1
Mamry Giżycko Orzeł Janowiec Kościelny 2 2
Zatoka Braniewo Polonia Iłowo 0 1
Omulew Wielbark DKS Dobre Miasto 0 0
Giornata 3
Błękitni Pasym Znicz Biała Piska
DKS Dobre Miasto Barkas Tolkmicko
Drwęca Nowe Miasto Lub. Zatoka Braniewo
GKS Wikielec Vęgoria Węgorzewo
Mamry Giżycko Stomil II Olsztyn
Omulew Wielbark Start Nidzica
Orzeł Janowiec Kościelny Rominta Gołdap
Pisa Barczewo Polonia Iłowo
Giornata 3 18/08/12
Omulew Wielbark Vęgoria Węgorzewo 1 1
DKS Dobre Miasto Zatoka Braniewo 0 0
Polonia Iłowo Mamry Giżycko 2 2
Orzeł Janowiec Kościelny Stomil II Olsztyn 1 1
Znicz Biała Piska Pisa Barczewo 1 4
Drwęca Nowe Miasto Lub. Start Nidzica 3 1
Rominta Gołdap GKS Wikielec 1 1
Barkas Tolkmicko Błękitni Pasym 3 0
Giornata 2
Znicz Biała Piska Pisa Barczewo
Polonia Iłowo Orzeł Janowiec Kościelny
Rominta Gołdap Omulew Wielbark
Start Nidzica Mamry Giżycko
Stomil II Olsztyn GKS Wikielec
Vęgoria Węgorzewo Drwęca Nowe Miasto Lub.
Zatoka Braniewo DKS Dobre Miasto
Barkas Tolkmicko Błękitni Pasym
Giornata 2 15/08/12
Vęgoria Węgorzewo Barkas Tolkmicko 1 4
Błękitni Pasym Rominta Gołdap 0 1
GKS Wikielec Drwęca Nowe Miasto Lub. 0 0
Start Nidzica Znicz Biała Piska 1 1
Pisa Barczewo Orzeł Janowiec Kościelny 2 2
Stomil II Olsztyn Polonia Iłowo 4 0
Mamry Giżycko DKS Dobre Miasto 1 1
Zatoka Braniewo Omulew Wielbark 0 0
Giornata 1 11/08/12
Zatoka Braniewo Vęgoria Węgorzewo 2 4
Omulew Wielbark Mamry Giżycko 2 2
DKS Dobre Miasto Stomil II Olsztyn 0 1
Polonia Iłowo Pisa Barczewo 2 3
Orzeł Janowiec Kościelny Start Nidzica 2 2
Znicz Biała Piska GKS Wikielec 1 0
Drwęca Nowe Miasto Lub. Błękitni Pasym 1 1
Rominta Gołdap Barkas Tolkmicko 0 1
Giornata 1
Barkas Tolkmicko Znicz Biała Piska
Błękitni Pasym Zatoka Braniewo
DKS Dobre Miasto Vęgoria Węgorzewo
Drwęca Nowe Miasto Lub. Stomil II Olsztyn
GKS Wikielec Start Nidzica
Mamry Giżycko Rominta Gołdap
Omulew Wielbark Polonia Iłowo
Orzeł Janowiec Kościelny Pisa Barczewo